גיוס משכנתא למסורבים ומחזור משכנתא

דף הבית » גיוס משכנתא למסורבים ומחזור משכנתא

איך אנחנו בפתרונות יכולים לסייע לכם?

אנו ב"פתרונות", לאחר ליווי מלא של לקוחות בסכום כולל של מעל 600 מליון ש"ח, עובדים עם מספר חברות שעברו בדיקה ונבחרו בקפידה על מנת לאפשר גמישות והתאמת כל לקוח ועסקה למימון המתאים לו. בעזרת ליווי של אחד מיועצי המשכנתאות שלנו לאורך כל ההליך ולאחר פגישת ייעוץ עם כלכלן ללא עלות נוודא שהתנאים, הריבית וההחזרים של המשכנתא יתאימו בדיוק ליכולתו הכלכלית של הלקוח.

תפקידנו לא מסתיים בשלב זה, בהמשך יועצינו יתאימו ללקוח גם את המשכנתא הבנקאית המיוחלת אחרי ניקוי כל הפרמטרים השליליים ללקוח בניגוד לנטיה של חברות אשראי השונות להשאיר את הלקוח זמן רב בריבית הגבוהה השוחקת, המטרה בסופו של דבר להביא את הלקוח למצב אשראי המתאים לקבל משכנתא בנקאית בריבית נמוכה ובפריסה ארוכה בהתאם למצב החדש של הלקוח.

הבנק מסרב לתת לך משכנתא?

פתרונות מספקים ליווי כוללני למסורבי משכנתא ועד למשכנתא בנקאית.

לקיחת משכנתא היא אחת העסקאות הגדולות ביותר אותה עושה אדם במהלך חייו, אך עד שמגיע השלב של אישור המשכנתא, הלקוח עלול למצוא את עצמו מתמודד פנים אל פנים מול טעויות פיננסיות שקרו בעבר עקב התנהלות כלכלית לקויה ולקבל דחיה בבקשתו לקבל משכנתא.
היום ניתן לתת משכנתא למסורבי הבנקים בעזרת גופים פיננסים שמאושרים ע"י בנק ישראל. אך גם הליך זה אינו פשוט, בעיקר כאשר חברות אלה פחות מוכרות וקשה לדעת על מי לסמוך ומי יתן את המענה הטוב ביותר לבעיה, את הריבית הנמוכה ביותר ואת הפריסה הטובה ביותר כך שבבוא העת אפשר יהיה בלי בעיה לקבל גם משכנתא בנקאית בריבית נמוכה ואטרקטיבית בפריסה ארוכת טווח.

ליווי מלא בסכום כולל של
600 מיליון ₪
ליווי של מעל
480 לקוחות

לקבלת ייעוץ ופתרונות מלאו פרטים!

או חייגו 03-7749919

    חייג עכשיו
    דילוג לתוכן