הסדרי חוב

דף הבית » הסדרי חוב

האם המצב אבוד?

אבל זה עוד לא מאוחר ובטח לא אבוד, בכל שלב אנחנו יכולים לעצור את הריצה אחרי השגת הכסף כדי לסגור את החודש ולשלם את החובות, לאפשר לחייב עצירת תשלומים מול הבנקים ומתן מספר חודשים ללא תשלום החובות ע"י הסדר חוב מול הבנקים או מול נושים אחרים.

הסדר חוב טוב הוא כאשר תנאי התשלום משתנים לטובת החייב ע"י משא ומתן מול בנקים, חברות כרטיסי אשראי חברות סלולר ועוד ומאפשרים לחייב לשלם את חובותיו לפי יכולתו.

כולם מציעים לכם אשראי

בנקים, חברות כרטיסי אשראי, חברות מימון או חברות ביטוח ואפילו חברות למכירת רכב מציעים אשראי. גם כאשר אין לנו שום סיבה לקחת את הכסף, אנחנו מקבלים שיחות או הודעות שיש באפשרותנו לקבל הלוואה ומתפתים בקלות.

נכון, קשה לעמוד בפיתוי, הרי בכל זאת בדובר בכסף. בחודש הראשון שנופתע מבחינה כלכלית ונצטרך עוד כסף, זה הזמן שכדור השלג יתחיל ומכאן הדרך להלוואות וחובות והדרדרות כלכלית היא קצרה. המרדף אחרי הכסף מתחיל כדי שחס וחלילה לא יחזור צ'ק או הוראת קבע. פתאום יש צורך בעוד הלוואה ובהגדלת מסגרת האשראי בבנק. שיחות הטלפון מהבנקאי לא מפסיקות והמצב לא מאפשר לנו לישון. בשלב זה נכנסים למערבולת ולחץ להשיג עוד כסף ועושים טעויות כלכליות כי המצב נראה אבוד.

איך אנחנו בפתרונות יכולים לסייע לכם?

אנו בפתרונות לאחר טיפול באלפי לקוחות והתנהלות יומיומית מול כל הבנקים במדינת ישראל, מול חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח, חברות סלולר ואחרות , יצרנו רשת פעילות רחבה, בידינו ניסיון וידע עשיר על מנת לשרת את לקוחותינו נאמנה ולדאוג להסדרים הטובים ביותר בעזרת משא ומתן עיקש תוך התחשבות בצורכי הלקוח והתאמת ההסדר ליכולתו הכלכלית לתשלום החובות בפריסה מחדש ובריבית מופחתת.

לקבלת ייעוץ ופתרונות מלאו פרטים!

או חייגו 03-7749919

    חייג עכשיו
    דילוג לתוכן