ליווי כלכלי וייעוץ פיננסי

דף הבית » ליווי כלכלי וייעוץ פיננסי

איך אנחנו בפתרונות יכולים לסייע לכם?

אנו בפתרונות לאחר טיפול במעל 4,000 תיקים מכל הסוגים, מחובות והתנהלות כלכלית של 20,000 ש"ח ועד לליווי לקוחות שחייבים מעל 10,000,000 ש"ח, יודעים מניסיון שאין בעיה שאין לה פתרון. בכל שלב בדרך ניתן לעצור את "כדור השלג" של פיגורים וחובות שיוצר מועקה ולא נותן ללקוח מנוחה ואפשרות להתנהל בחיי היומיום.

בעזרת צוות כלכלנים ויועצים פיננסים בעלי ניסיון של שנים נוכל להתאים את הפתרון הנכון ביותר עבור כל בעיה בליווי מלא, ברגישות ותוך התחשבות בצרכי הלקוח עד סיום ההליך לשביעות רצון הצדדים.

איך לנהל את הכסף שלנו?

מגיל מאוד צעיר מדברים איתנו על כסף. ככל שעובר הזמן אנחנו מבינים יותר ויותר את המשמעות, מבינים שדרך עבודה אפשר להרוויח כסף וגם מבינים שיש הרבה הוצאות שדורשות כסף.

אבל אף אחד לא באמת מדבר איתנו על איך לנהל את הכסף שלנו ואת הכסף מסביבנו כמו הלוואות, כרטיסי אשראי ועוד. לא מלמדים איך לפתוח חשבון בנק, או לרשום צ'ק, מה זה "ריבית פריים"? ולמה בכלל צריך הלוואות מבנק?

מצב של חוסר ידע או התנהלות לפי עצות של הקרובים וחברים, גם אם כוונתם טובה, לא תמיד מניב תוצאות רצויות ובדרך כלל אף גובה מחיר של הצטברות חובות וקשיים לסגור את החודש.

התמודדות מול בנקים לוחצים, קשיים בתשלום חשבונות שוטפים וחובות לא משולמים מצריכים ליווי מקצועי של מי שמכיר את המערכת, יודע איך לטפל בכשלים שנוצרו ויכול לספק פתרונות מיידיים.

לקבלת ייעוץ ופתרונות מלאו פרטים!

או חייגו 03-7749919

    חייג עכשיו
    דילוג לתוכן