ניקוי BDI

דף הבית » ניקוי BDI

לעבור מ-BDI  שלילי לחיובי

BDI הוא המונח המקובל לדירוג אשראי ומשמש כתעודת זהות כלכלית שעל פיה קובעים נותני האשראי את יכולת הלקוח לקבל אשראי והריבית שעליו לשלם. מטרת ה BDI הוא לעקוב אחרי התנהלותו הכלכלית של אדם על מנת לדעת האם הוא מסוגל לעמוד בתשלומים והתחייבויות שהוא לוקח על עצמו.

המידע מגיע מגופים שונים, בהם בנקים, הוצאה לפועל וחברות כרטיסי אשראי. בבדיקת BDI ניתן לקבל שתי תוצאות: BDI חיובי, הכולל התחייבויות שהאדם פרע בזמן או  BDIשלילי בו מופיעים התחייבויות שהלקוח לא פרע בזמן או בכלל וסנקציות שננקטו בעקבות זאת.

BDI שלילי או חיווי אשראי שלילי נוצר כאשר לאדם חזרו צ'קים, אם היה לו פיגור בהלוואה, אם הייתה חריגה ממסגרת העו"ש, אם נפתח תיק בהוצאה לפועל או אם היה פושט רגל או חדל פרעון וננקטו נגדו הליכי הגבלה למיניהם. גם לאחר תקופה ארוכה סממנים אלה נשארים בבדיקת דירוג האשראי ומשפיעים על אישור אשראי של הלקוח. פתיחת חשבון בנק חדש, הנפקת פנקס צ'קים, קבלת הלוואה או משכנתא והוצאת כרטיסי אשראי הם רק חלק מהדברים אותם יתקשה הלקוח לעשות ובדרך כלל יקבל סירוב לבקשות אלה.

איך אנחנו בפתרונות יכולים לסייע לכם?

לקוחות לא מודעים לכך שברוב המקרים הדבר פתיר. בעזרת צוות כלכלנים מקצועי בעל ניסיון של שנים בתחום נוכל לעזור ללקוחותינו לעבור מ-BDI שלילי לחיובי וזאת לאחר בדיקה מקדמית ללא עלות.

לקבלת ייעוץ ופתרונות מלאו פרטים!

או חייגו 03-7749919

    חייג עכשיו
    דילוג לתוכן